Focení miminek Praha

Focení miminek a batolat – NEWBORN Ateliér Praha

 

 

Informace k focení miminek a batolat (3 – 9 měsíců)

 

Pokud jste nechtěli nechat fotit miminko hned po porodu anebo jste novorozenecké focení nestihli, doporučuji s focením miminka počkat do 3 měsíců.

Ve třech měsících již miminka pasou koníčky, reagují na hračky, smějí se a celkově při focení vydrží být déle v dobré náladě.

Dalším hezkým obdobím bývá kolem půlroku, pasení koníčků není žádný problém, dávají si nohy do pusinky a je s nimi legrace. Dají se „posadit“ do rekvizity, focení nabízí více možností.

Já osobně mám nejraději focení kolem 8. –  9. měsíce, kdy si děti začínají sedat, některé i stoupat, mají hezké faldíky a focení je ještě baví. Dají se krásně rozesmát, ukazují paci paci nebo pápá. Bohužel je tento věk rodiči často opomíjený a nechávají své děti fotit až v jednom roce, kdy děti už začínají chodit a nevydrží na místě.

Focení miminek ve věku 3. – 9. měsíců probíhá v mém newborn ateliéru. K dispozici jsou všechny rekvizity a doplňky jako u novorozených miminek. V případě hezkého počasí je možné fotit miminko i v přírodě. Vše je na dohodě.

Děti starší 9 měsíců nebo které již začaly chodit, fotím pouze v přírodě (balíček „Děti a Rodina“).

Na focení si s sebou vezměte oblečení, ve kterém byste chtěli miminko nechat vyfotit. Pokud toho moc nemáte, nevadí, nejhezčí jsou stejně „nahaté“ fotky. Určitě nějaké občerstvení a oblíbenou hračku, ideálně zvukovou, na kterou miminko hezky reaguje.

Tento balíček je určený pouze pro focení samotného miminka, případně několik fotek s rodiči. Nejedná se o rodinné focení se staršími sourozenci.

Jsem členem International Newborn Photographer association (INPA). Tato asociace sdružuje pouze profesionální fotografy a studia specializující se na Newborn fotografii. Najdete mne také na newbornphotography.com (The#1 Community for Newborn Photographers).

Ukázky mé práce najdete také na blogu v kategorii MIMINKA.