Focení miminek a dětí ve věku 3 – 9 měsíců  | Praha

 

Pokud jste nechtěli nechat fotit miminko hned po porodu anebo jste novorozenecké focení nestihli, doporučuji s focením miminka počkat do 3 měsíců. Ve třech měsících již miminka pasou koníčky, reagují na hračky, smějí se a celkově při focení vydrží být déle v dobré náladě. Dalším hezkým obdobím pro focení miminek bývá kolem půlroku, pasení koníčků není žádný problém, dávají si nohy do pusinky a je s nimi legrace. Miminka se dají „posadit“ do rekvizity, focení nabízí více možností.

Já osobně mám nejraději focení kolem 8. –  9. měsíce, kdy si děti začínají sedat, některé i stoupat, mají hezké faldíky a focení je ještě baví. Dají se krásně rozesmát, ukazují paci paci nebo pápá. Bohužel je tento věk rodiči často opomíjený a nechávají své děti fotit až v jednom roce, kdy děti už začínají chodit a nevydrží na místě.

 

 

Focení miminek ve věku 3. – 9. měsíců  probíhá v mém Newborn ateliéru. K dispozici jsou všechny rekvizity a doplňky jako u novorozených miminek. V případě hezkého počasí je možné fotit miminko i v přírodě. Vše je na dohodě. Na focení si s sebou vezměte oblečení, ve kterém byste chtěli miminko nechat vyfotit. Pokud toho moc nemáte, nevadí, nejhezčí jsou stejně „nahaté“ fotky. Určitě nějaké občerstvení a oblíbenou hračku, ideálně zvukovou, na kterou miminko hezky reaguje.

Tento balíček je určený pouze pro focení samotného miminka, případně několik fotek s rodiči. Nejedná se o rodinné focení se staršími sourozenci.

Děti starší než 1 rok fotím pouze v přírodě a to v rámci balíčku Děti a Rodina.

Mé zkušenosti v oboru Newborn fotografie

Od roku 2016 jsem členem The International Newborn Photography Association (INPA). Tato asociace sdružuje pouze profesionální fotografy a fotografická studia specializující se na Newborn fotografii. Jsem členem NewbornPhotographers.com a můj zápis najdete na directory.bestnewbornphotographers.com , adresáři předních celosvětově působících Newborn fotorafů. Byla jsem schválena Photography Association a jako první Newborn fotograf v ČR jsem obdržela titul Certitikovaný Newborn Fotograf.

Najdete mne také na NewbornPhotography.com – The home of Newborn Photography. The number one community for professional Newborn Photographers.

Ukázky mé práce najdete také na blogu v kategorii MIMINKA.

Menu